Zaufaj naszemu doświadczeniu

Jak działamy?

Serwis naprawauto24 powstał z myślą zarówno o Klientach, chcących naprawiać swoje samochody w sprawdzonych warsztatach, jak i o warsztatach otwartych na swoich Klientów i robiących wszystko, by byli oni zadowoleni. Nieustannie dążymy do tego, aby serwis naprawauto24 stał się swoistym wyznacznikiem jakości usług świadczonych przez warsztaty. Dokładamy wszelkich starań aby Klient wybierający warsztat z naszej bazy miał pewność, że oddaje swój samochód w najlepsze ręce.

To, co nas wyróżnia to fakt, że nasza baza powstaje przede wszystkim w oparciu o polecenia Klientów (warsztaty ze zdjęciem i opisem), zaś przedstawiane przez nas warsztaty świadczą usługi najwyższej jakości. Dbamy o to, aby opis zamieszczany w naszym serwisie był rzetelny i szczegółowy. Naprawauto24 szczególnie zwraca uwagę na wiarygodność i szczyci się tym, iż zamieszczane informacje są przez nas weryfikowane.

Naszym atutem jest lokalizacyjna wyszukiwarka przygotowana zgodnie z najnowszymi standardami oraz to, iż serwis naprawauto24 jest jasny i przejrzysty. Skupiamy się wyłącznie na treściach, których poszukują nasi Klienci i zawsze kierujemy się dewizą, że zadowolenie Klienta to nasz priorytet.

Zdajemy sobie sprawę, że anonimowość w Internecie jest często wykorzystywana w nieodpowiedni sposób, dlatego nasz serwis nie zawiera opinii, co nie oznacza, że Klient nie ma możliwości by swą opinię wyrazić. Każdy Klient może napisać opinię, jednakże trafi ona wyłącznie do nas i do warsztatu, którego dotyczy. Wystawiający opinię musi podać adres e-mail, aby dać ocenianemu warsztatowi możliwość ustosunkowania się do niej.

Każdy warsztat posiadający wizytówkę (konto z abonamentem) w naszym serwisie ponosi opłatę ujednoliconą dla wszystkich. Istnieje także możliwość darmowej rejestracji konta warsztatu. Darmowe konto zawiera wyłącznie dane teleadresowe.

Warsztaty, które posiadają przy swojej wizytówce znak "Pewny Warsztat" odwiedzamy osobiście. Polega to na wizycie przedstawiciela naprawauto24 w warsztacie oraz zamieszczeniu informacji wraz z dodatkowym opisem i zdjęciami w serwisie naprawauto24. Na osobistą weryfikację warsztatów zdecydowaliśmy się z dwóch powodów. Pierwszy z nich to oczekiwania Klientów, którzy oddając swoje auto chcą mieć pewność, że przekazują je w ręce najlepszych fachowców, a tę właśnie pewność daje im weryfikacja warsztatu i jego specjalne oznaczenie w wyszukiwarce. Drugim powodem jest stworzenie możliwości profesjonalnego zaistnienia i przedstawienia swojej wizytówki w naprawauto24 dla niewielkich warsztatów naprawczych. Wszyscy wiemy, że w dużych serwisach samochodowych pracują wyspecjalizowani pracownicy, jednak istnieje na rynku również wiele małych, kilkuosobowych warsztatów, które nie mają swoich stron internetowych, a prowadzą je świetni fachowcy. Weryfikacja naprawauto24 daje tym firmom równorzędne szanse w walce o klienta z dużymi wyspecjalizowanymi serwisami samochodowymi.

Zapraszamy wszystkich do korzystania z usług naszego serwisu. Mając na uwadze dbałość o stałe podnoszenie jakości naszych usług, będziemy wdzięczni za wszelkie konstruktywne sugestie i uwagi.

Pozostajemy z szacunkiem,
Zespół naprawauto24

Nie pamiętam hasła :(

Jeżeli nie jesteś właścicielem warsztatu i nie możesz się zalogować, ale znasz warsztat, który chcesz polecić? Zrób to tutaj »