Darmowe konto na zawsze

Założenie konta w serwisie naprawauto24.pl nic nie kosztuje. Twój warsztat będzie zawsze widoczny w wynikach wyszukiwania. Poniżej znajdziesz możliwości rozbudowy profilu Twojego warsztatu.

Darmowe

Konto darmowe umożliwi Ci dodanie podstawowych danych adresowych Twojego warsztatu do naprawauto24. Konto jest darmowe na zawsze!

Premium

W ramach konta wzbogacisz wizytówkę warsztatu m.in. o pełny opis, kategorie, zdjęcia, możliwość wystawiania opinii, umawianie wizyt i inne...

Więcej o koncie
Pewny warsztat

W ramach konta zweryfikujemy Twój warsztat. Na życzenie wykonamy zdjęcia i wszystko umieścimy na wizytówce Twojego warsztatu.

Więcej o koncie
Widoczne dane adresowePrezentacja pełnej nazwy warsztatu i adresu siedziby warsztatu
Lokalizacja warsztatu na mapieWskazanie na mapie (na podstawie adresu) lokalizacji warsztatu, jak też możliwość jej zmiany z poziomu panelu klienta.
Widoczne numery telefonówPrezentacja numerów telefonów: stacjonarnego, jak i komórkowego (jeśli podany)
Pełny opis warsztatuMożliwość prezentacji pełnej oferty warsztatu, poprzez samodzielny wpisanie tego opisu.
Kategorie warsztatuMożliwość wyboru i prezentacja kategorii usług wybranego warsztatu. Katagoeir eumożliwiają dokładniejsze odnalezienie oferty w wynikach wyszukiwania.
Dodawanie zdjęćMożliwość dodania zdjęć do opisu warsztatu. Opcja ubogaca wizytówkę w serwisie.
Adres strony internetowejMożliwość prezentacji adresu strony internetowej warsztatu
Adres poczty elektronicznejMożliwość prezentacji adresu e-mail warsztatu
Przycisaki społecznościowePrezentacja przycisków społecznościowych, umożliwiających łatwe udostępnienie wizytówki warsztatu w obrębie wybranego serwisu społęcznościowego (np. Lubię to na Facebook).
Licznik odwiedzin wizytówki warsztatuMożliwość prezentacji licznika odwiedzin warsztatu. Licznik zawsze widoczny w panelu klienta z możliwością pokazania go również na stronie wizytówki warsztatu.
Potwierdzenie rejestracjiWarsztat, który wykupi roczny abonament, otrzyma potwierdzenie rejestracji w bazie polecanych warsztatów, gotowe do powieszenia na ścianie warsztatu.
Umawianie na wizytęKlienci warsztatu zyskają możliwość internetowego umawiania się na wizytę.
Wyróżnienie na liście wyszukiwaniaWarsztat znajdzie się zawsze powyżej warsztatów posiadających konto darmowe
Brak reklamNa stronie wizytówki warsztatu nie będa wyświetlane żadne reklamy.
Przycisk PolecamPrezentacja licznika i przycisku "Polecam warsztat", który każdy klient będzie mógł podbić jeśli był zadowolony z usług warsztatu,
OpinieMożliwość wystawienia przez klientów opinii warsztatowi. Opinie będa wyświetlane w panelu klienta z możliwością prezentacji ich na wizytówce warsztatu.
Certyfikat Pewny warsztatWarsztat otrzyma certyfikat do powieszenia na ścianie warsztatu
Wyróżnienie na liście wyszukiwaniaWarsztat znajdzie się zawsze na samej górze listy wyszukiwania, wśród warsztatów posiadających certyfikat "Pewny warsztat". Będzie także oznaczony sygnetem certyfikatu.
Asystent kontaPełna asysta konta od wprowadzenia danych poprzez jego monitorowanie (przypomnienia telefoniczne o upływającej ważności konta)
0.00 zł netto
599.00 netto/12 mies.
736.77 brutto/12 mies.
Nie pamiętam hasła :(

Jeżeli nie jesteś właścicielem warsztatu i nie możesz się zalogować, ale znasz warsztat, który chcesz polecić? Zrób to tutaj »